Vyberte si predbežné, alebo záväzné prihlásenie

Ako sa prihlásiť?

 

Vyplňte online formulár – prihlášku, ktorá zároveň slúži ako zmluva o obstaraní zájazdu medzi Vami – objednávateľom a našou cestovnou kanceláriou.

Akonáhle prihlášku vyplníte a odošlete, na Váš email, ktorý uvediete vo formulári príde automatické potvrdenie prijatia prihlášky, spolu s jej kópiou.

V prihláške je potrebné vyplniť základné informácie o účastníkovi tábora, zákonnom zástupcovi, zdravotné a dietné informácie ako aj praktické informácie ohľadne platby, dopravy a príplatkoch za program.

Predbežný záujem – kontaktujte nás

Na základe predbežného záujmu Vás budeme kontaktovať emailom, alebo telefonicky, aby sme odpovedali na Vaše otázky, alebo vytvorili rezerváciu cez telefón. Prosím napíšte nám vaše požiadavky, alebo otázky s ktorými Vám môžeme pomôcť. Ďakujeme.

Predbežný záujem o tábor- Nezáväzná rezervácia

Dôležité informácie v záväznej prihláške

Platba 

V prihláške si môžete zvoliť formu platby nasledovne:

  • Celá platba prevodom do siedmych dní.
  • Splátky podľa vlastného uváženia. Počet mesačných splátok a ich výšku prosím uveďte do poznámok k platbe. Prosím napíšte nám počas ktorých mesiacov a akú platbu si prajete uhrádzať.
  • Odložená platba – platba v termíne, ktorý vám vyhovujem lepšie. Pri odklade platby vás prosíme o uhradenie zálohy za tábor vo výške 50 Eur. 

Doprava

Organizujeme spoločnú dopravu v smere z Bratislavy aj z Košíc v cene 28 Eur obojsmerne s možnosťou nástupu na danej trase nasledovne: 

  • Bratislava – Trnava – Nitra – Zlaté Moravce – Žiar Nad Hronom – Kremnica – Tábor NPDL
  • Košice – Prešov – Poprad – Liptovský Mikuláš – Ružomberok – Martin – Turčianske teplice – Tábor NPDL
  • V prípade, že nie ste rozhodnutí napíšte nám mail, najmenej 7 dní pred turnusom ako ste sa rozhodli s dopravou. V opačnom prípade budeme rátať, že využijete individuálnu dopravu. 

Poistenie 

Všeobecné zmluvné podmienky

V prípade akýchkoľvek otázok sa prosím na nás obráťte emailom, alebo telefonicky!