Online prihláška pre táborových vedúcich a personál 2021

Pre mládež od 17 rokov.

Milí nádejní táboroví vedúci a vedúce,

V prvom rade by sme sa vám chceli poďakovať, že ste sa rozhodli pridať do našich táborov!

Najlepšie táborové zážitky vytvárajú tí najlepší táboroví vedúci a práve preto sa tešíme z každej prihlášky a budeme sa snažiť vám ponúknuť adekvátnu pozíciu, podľa vašich požiadaviek a skúseností.

Vyplnenie tejto prihlášky zaberie asi 10 minút a je určená pre všetky pozície v našom tábore aj pre všetky tábory, ktoré organizujeme. Samozrejme sa môžete prihlásiť na viacero turnusov, alebo aj na rôzne tábory. Prosím vyplňte prihlášku čo najlepšie a najpodrobnejšie – je to najlepší spôsob ako sa prezentovať v konkurencii kandidátov na rôzne pozície.

Po odoslaní vašej prihlášky Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na ďaľšom postupe. Ďakujeme!

Tešíme sa na vás!
CK Boomerang Team

Prihláška pre táborových vedúcich a personál
Prosíme, uveďte meno a telefónne číslo osoby, ktorú môžeme kontaktovať.
Akú pozíciu by ste chceli zastávať? *

Pozícia v tábore - táborový vedúci

Vedúci v našom tábore má spravidla na starosti 7-8 detí v jednom teepee/chatke. Deti sú rozdelené podľa veku a pohlavia a každá veková skupina má svoje špecifiká, no vo všeobecnosti vedúci potrebuje trpezlivosť a záujem. Je dôležité poznať nielen mená svojich detí, ale popri večerných rozhovoroch pri ohni sa dozvedieť aj niečo o ich rodine, túžbach a snoch. Stať sa vedúcim môže každý zodpovedný človek schopný rozprávať sa s dieťaťom z očí do očí, smiať sa a hrať, no i vyriešiť občas nejaký problémik. Stačí mať otvorené srdce i hlavu. Ak sa v lete rád/rada smejete po lesoch a lúkach a páči sa vám detská úprimnosť, radi vás u nás privítame!

Pozícia v tábore - zdravotník

Na prácu zdravotníka v našom tábore je potrebné, aby ste mal ukončenú strednú zdravotnícku školu v odbore zdravotnícky asistent, sestra alebo bakalársky stupeň zdravotníckeho odboru. Práca v detskom tábore nie je žiadna veda. Stačí, aby ste vedel ošetriť bežné zranenia, vybrať kliešťa alebo vedieť vybrať správny liek pri probléme dieťaťa. Nezabudnite si pribaliť spoľahlivosť a zodpovednosť, keďže na starosti budete mať lieky všetkých detí. Ak máte rád deti a zábavu, prácu na leto máte jasnú!

Pozícia v tábore - jazdecký inštruktor

Pozícia koniara obnáša starostlivosť o kone a povinnosti jazdeckého inštruktora detí. Kone sa väčšinu času pasú, ale je potrebné pravidelne presúvať oplôtky, pravidelne napájať kone a udržovať ich v čistote. Okrem základnej starostlivosti o kone je potrebné si organizovať jazdecké hodiny s deťmi a tejto základnej starostlivosti ich aj naučiť. Každý turnus má rozdielny počet jazdeckých hodín - podľa požiadaviek, a deti ovládajú jazdenie na rôznej úrovni. Preto je potrebné hodiny prispôsobiť. Ak zvládáte samostatnú robotu okolo koní, troška organizovania a vieš to trocha aj s deťmi, tak sa na vás na našom tábore už tešíme.

Pozícia v tábore - hudobný inštruktor

Viete hrať na hudobný nástroj? Ste na správnom mieste. Využite svoj talent a pridajte sa k nám. Zažite leto plné hudby s skvelími a talentovanými deťmi, ale aj skvelou partiou vedúcich. Čakajú vás zážitky na, ktoré nezabudnete!

Pozícia v tábore - technický vedúci

Ide o pozíciu, na ktorú treba zodpovedného a technicky zdatného človeka s vodičským preukazom. Jeho práca obnáša technickú stránku táborového života, ako je vozenie stravy k nám na táborisko, zabezpečiť dostatok úžitkovej vody na táborisku či už na umývanie riadu, rúk alebo zúbkov a sprchovanie detí, prípadne drobné opravy. Takže ak ste schopný, spoľahlivý a máte nejaké to povedomie o fungovaní elektriky a čerpadla, táto pozícia je stvorená pre vás.

Pozícia v tábore - Vĺča - Vedúci v od 17 rokov NPDL

Veľmi unikátna pozícia na našom indiánskom tábore. Na to, aby ste sa mohol prihlásiť ako vĺča musíte splniť dve podmienky. Prvou podmienkou je to, že by ste mal byť náš dlhodobý táborník, to znamená, že musíte s nami pár rokov s nami táboriť na prérii. Druhou podmienkou je to, že by si vás mal vybrať jeden z našich náčelníkov a on vás bude mať aj na starosti počas turnusu.

Sem nahrajte fotokópiu dokladu o vzdelaní v oblasti zdravotníctva. *
Maximum upload size: 268.44MB
Môže ísť o fotokópiu maturitného vysvedčenia, Bc. diplomu...
Sem nahrajte prosím váš profesijný životopis
Maximum upload size: 268.44MB
Boli, ste niekedy v našom tábore? *
Ktorého tábora sa chcete zúčastniť: *

Indiánsky tábor

Táto sekcia je určená pre vedúcich, zdravotníkov, koniarov, technických vedúcich a vĺčatá, ktorý sa chcú zúčastniť indiánskeho tábora.

Popis tábora: indiánsky tábor je veľmi špecifický a je určený pre ľudí, ktorý sú ochotný vzdať sa trochu pohodlia, výmenou za úžasné zážitky v prírode. U nás na tábore sa samozrejme spí v spacáku na karimatke. na tábore sa snažíme v tábore udržiavať indiánsku atmosféru, čiže zažijete kopec zábavy pri hrách na lúkách, rôzne indiánske príbehy, zážitky pri sneme, ale aj večerné debaty s deťmi v teepee. Preto keď máš rád prírodu, tak neváhaj a pridaj sa k indiánom.

 

Ktorých turnusov sa chcete zúčastniť? (NPDL) *

Camp Natur

Táto sekcia je určená pre vedúcich, zdravotníkov a technických vedúcich, ktorý sa chcú zúčastniť Camp Natur.

Popis tábora: zažiť leto v campe? Prečo nie. Pridaj sa k nám a zaži úžasný čas so skvelou partiou. Camp Natur je tábor v chatkách, deti sa tu naučia niečo o prírode, zašportujú si a samozrejme si užijú aquapark. Samozrejme ty ako vedúci/vedúca si to užiješ s nimi 😀 .

 

Ktorých turnusov sa chcete zúčastniť ? (Camp Natur) *

Marťan

Táto sekcia je určená pre vedúcich a zdravotníkov, ktorí sa chcú zúčastniť tábora Marťan.

Popis tábora:
V našom „Campe Môťová“ začína sedemdňová misia, ako bezpečne vrátiť na zem astronauta Marka Watneyho! Budeme musieť zvládnuť napínavé dobrodružstvá, vedecké a technické aktivity a úlohy, a samozrejme prekvapivé zvraty!
Aj ty pozeráš na oblohu a predstavuješ si, aké to tam v diaľke asi musí byť? Máš chuť pomôcť a pridať ruku k dielu, aby ľudstvo spravilo ten veľký krok do hviezdnatej diaľky? Chceš stretnúť ďalších kamarátov, ktorí chcú vidieť až tam do prachu mliečnej cesty? Tak si zbaľ svoj skafander, plavky a tenisky a pridaj sa k nám!

Ktorých turnusov sa chcete zúčastniť? (Marťan) *

Tábor Moťová

Táto sekcia je určená pre vedúcich, zdravotníkov a technických vedúcich, ktorý sa chcú zúčastniť tábora Moťová.

Popis tábora:
Vychutnaj si leto pri vode s tou najlepšou partiou. Člnkovanie, kúpanie, dobrodružné a športové hry a táborový príbeh, ktorý vtiahne do deja všetky vekové skupiny!
Program plný zábavy, jedinečný tím vedúcich s výbornou náladou, letná pohodička a tá pravá táborová atmoška! A to všetko v nádhernom prírodnom prostredí pri Zvolenskej priehrade Môťová!

Ktorých turnusov sa chcete zúčastniť? (Môťová)
Na akú pozíciu sa hlásite? *

Naše tradičné táborové aktivity:

Pozorne si, prosím, prečítajte popisy všetkých našich táborových aktivít, ktoré zvykneme počas turnusu realizovať v aktivitovom bloku. Každú aktivitu má na starosti jeden alebo dvaja vedúci, ktorí samozrejme dostanú potrebný materiál a vysvetlenie. Je dôležité, aby ste dokázali viesť aspoň dve aktivity. Nižšie budete k jednotlivým aktivitám pridávať svoje hodnotenie.

1 - Som expert a viem samostatne viesť túto aktivitu; 2 - Vedel by som pomôcť viesť  túto aktivitu; 3 - Nemám veľké skúsenosti s touto aktivitou; 4 - Nemám záujem o túto aktivitu

Šport

Futbal, volejbal, lakros, lesný bejzbal, frisbee, ringo a všetky možné ostatné skupinové športy.

Ručné práce

Náramky priateľstva, náhrdelníky, korálky, lapače snov, bederné rúšky, sukničky, wampumové pásy, batikovanie alebo pletenie. Toto je suverénne najobľúbenejšia aktivita dievčat (ale aj chlapcov). Vedúci musia prejaviť naozajstné nadšenie a energiu viesť aj tých menej zručných indiánov k výsledkom, ktoré ich budú baviť. Z tejto aktivity nosia deti domov veľa vyrobených predmetov pre rodičov, kamarátov a preto je to zároveň aktivita, ktorá nám robí veľmi dobré meno po tábore, keď nás deti doma spomínajú!

Kreslenie

Voskovky, kriedy, temperky, vodovky / papier, kameň, drevo, šišky / indiáni, tábor, kone, típí. Je len na vedúcom tejto aktivity, čo vymyslí, ako nadchne deti, čo ich naučí a ako ozdobia seba či tábor!

Lesná Múdrosť – Prežitie – Bushcraft - Poľovníctvo

Jedná sa o štyri samostatné aktivity, ktoré sú vlastne jedným veľkým tematickým celkom, ktoré reprezentuje samotné myšlienky indiánskeho táborenia. Je to učenie o prírode a prežití v nej. Učíme ako založiť oheň, narábať so sekerkou, nožom, lanom, učíme sa uzly, variť základné veci, stavať prístrešky a bunkre, vyrábať zbrane a to všetko v rámci našej táborovej rozprávky zaobalené do indiánskej malebnosti.

Laná a prekážky

Výroba prekážok z prírodných materiálov a lán, lezenie, preliezanie, zlaňovanie, slackline, výroba trvalých lanových zábaviek - hojdačiek, spúšťačiek a podobne.

Čajovňa

Spoznávanie byliniek, plodov a stromov. Zber, sušenie, tvorba herbárov a štúdium byliniek. Varenie čajov pre celý tábor, miešanie čajov z rôznych byliniek. Táto aktivita sa veľa krát spája s varením v prírode, turistikou, ručnými prácami, čítaní rozprávok alebo lesnou múdrosťou. Vedúci musí mať potrebné znalosti, ale aj energiu a radosť z takejto aktivity.

Varenie v prírode

Jedná sa o jednu z najobľúbenejších aktivít - pečenie pizze, koláčov, posúchov, pagáčov, chleba či placiek, varenie polievok, džemov atď. v našej peci na drevo, či len tak na ohni. Grilovanie alebo varenie na ohni všetkého možného, čo si deti vymyslia. Jedná sa o varenie v primitívnych podmienkach.

Streľba z luku a vzduchovky

Výučba techniky streľby z luku a vzduchovky, pri ktorej je dôležitá najmä bezpečnosť. Tvorba streleckých súťaží a hier, výroba primitívnych zbraní, ako sú rôzne vrhačky, praky, ozdobné zbrane a podobne. Veľmi obľúbená aktivita!

Hudba

Doprovod spevu na hudobný nástroj, tvorba táborových pokrikov, piesní, džinglov, primitívnych nástrojov, učenie tradičných táborových piesní, ktorými sa bavíme počas voľných chvíľ v tábore.

Divadlo

Hranie krátkych scénok, herectvo, tvorba divadelných príbehov z prostredia tábora/indiánov, výroba scény, kostýmov a podobne.

Pomoc v kuchyni a technická podpora tábora

Jedná sa o pozíciu, kde sa dvaja vedúci starajú o vydávanie stravy, predaj v táborovom bufete, poriadok v kuchyni a v jedálni, varenie čaju a drobností pre tábor. Okrem toho majú na starosti ohrev teplej vody vo vojenskom systéme na sprchovanie, dozor počas voľna vedúcich, hodnotenie čistoty v tábore a iné drobnosti. Jedná sa o technickú podporu činnosti v tábore. Je potrebné byť držiteľom platného zdravotného preukazu (vystaví obvodný lekár).

Sing and Rock

Táto sekcia je určená pre vedúcich, zdravotníkov a hudobných inštruktorov, ktorý sa chcú zúčastniť Sing and Rocku.

Popis tábora:
Pridajte sa na skvelé prázdniny, v ktorých je hlavným programom hudba, spev, a hra na hudobné nástroje. Založte si svoju kapelu, zaspievajte v zbore a zložte novú táborovú pesničku!
Sing And Rock však nie je hudobná škola, ale letný tábor, v ktorom si užijeme kopec letnej zábavy! Párty pri bazéne, člnkovanie, kúpanie, športové hry, diskotéku a tanec, opekačku, nočnú hru a milión táborových srandičiek!
Prázdninujte s veselou partiou, ktorá vás bude inšpirovať k hudobným výkonom a motivovať ďalej hudobne napredovať. Neváhajte a pridajte sa k nám už toto leto!

 

Ktorých turnusov sa chcete zúčastniť? (Sing And Rock) *

Aktivity

Prosím, prečítajte si, aké hudobné nástroje u nás vyučujeme a aké aktivity u nás v tábore ponúkame. Pokiaľ si myslíte, že by ste mohli niektoré z týchto hudobných aktivít u nás viesť/pomôcť viesť, opíšte nám, ako- čo by ste na danej aktivite robili, prípadne, kde ste načerpali vedomosti a skúsenosti v tejto činnosti. Toto je najdôležitejšia časť prihlášky, prosím dajte si záležať, aby ste sa prezentovali pravdivo a čo najobsiahlešie.

1 - Som expert a viem samostatne viesť túto aktivitu; 2 - Vedel by som pomôcť viesť  túto aktivitu; 3 - Nemám veľké skúsenosti s touto aktivitou; 4 - Nemám záujem o túto aktivitu

Sem nahrajte svoju profilovú fotku *
Maximum upload size: 268.44MB
Táto fotka slúži ako vaša príloha k prihláške.
Vyplnením nasledovnej prihlášky súhlasíte s podmienkami účasti na tábore a všeobecnými zmluvnými podmienkami uvedenými na www.ckboomerang.sk.
Vaše osobné údaje spracovávame a chránime podľa zásad spracovávania a ochrany osobných údajov na tomto linku: http://ckboomerang.sk

Spoločnosť: CK Boomerang Slovensko s.r.o., Šášovská 2, 85106 Bratislava
www.ckboomerang.sk, Tel: 0904981322, email: info@ckboomerang.sk, IČO: 50766511 DIČ: 2120471661