Práca plná zábavy a priateľstiev

Pridaj sa k nám!

Práca v letnom tábore to je super zábava v skvelom kolektíve mimo domova, kde nič neminieš a zárobíš skoro ako na brigáde! Pozri si otvorené pozície a výhody a benefity. Neváhaj a vyplň prihlášku!

Zaži super leto a objav svet detských táborov!

Byť vedúcim v našom tábore je jedinečná zábava, ale aj obrovská zodpovednosť. Na jedného vedúceho pripadá maximálne 8 detí. Je to preto, že v našich táboroch sa vedúci musí skutočne stať veľkým bratom, alebo veľkou sestrou našich detí. Krásny pocit z priateľstiev a úspešného tábora je veľkou odmenou pre všetkých, ale pobyt v tábore a vedenie detí môže od vedúceho vyžadovať zručnosti a ochotu, ktoré si vyžadujú veľa osobnej snahy a energie.

Či už je to ranná hygienická tortúra niektorých obyvateľov, alebo nočný výlet do kuchyne na zasýtenie polnočných hladošov, zážitok z nášho tábora je jedinečný a veľakrát naši vedúci priznali ako veľmi ich zmenil ale hlavne naplnil. Služba je jedným z ušľachtilých cieľov človeka. Služba deťom a „mladším bratom a sestrám“ je nesmierne krásny a naplňujúci pocit, ktorý sa násobí v prostredí detského tábora.

Uchádzači na vedúcich v našom tábore by mali byť veselí a nadšení mladí ľudia, fanúšikovia nekonečných srandičiek a dobrej nálady, ale hlavne detí! Je dobré ak už máte skúsenosti s výchovou a vedením detí a mládeže, ale nie je to podmienkou. Tiež je dôležité aby ste mali blízko k jednej z našich táborových aktivít, aby mohli v tábore na seba prevziať zodpovednosť za vedenie dotyčnej aktivity.

Ak po prečítaní tohto textu rozmýšľate či nám napísať, alebo nie, tak nerozmýšľajte sami, ale dajte nám o sebe vedieť. Stačí vyplniť online prihlášku a my sa vám hneď ozveme!

Podľa vašej prihlášky budeme z uchádzačov vyberať potrebný počet vedúcich a hneď každého informovať o našom výbere. Uchádzač musí byť plnoletý. Každý vedúci sa môže zúčastniť viacerých táborov a  turnusov. Čím skôr sa prihlásite, tým skôr Vám budeme vedieť ponúknuť miesto v tábore.

Za prácu v našom tábore ponúkame aj finančnú odmenu, napriek tomu zvykneme hovoriť, že to nie je práca za peniaze, ale z nadšenia. O výške odmeny a ďalších informáciách na toto leto sa môžete informovať telefonicky v našej kancelárii.

Voľné pozície v našich táboroch.

Vedúci oddielu - táborový veduci / animátor

Staň sa vedúcim malej skupinky detí, ich veľkým bratom, alebo sestrou. Preži s nimi život v tábore, ktorý vás naplní zážikami a spojí putom priateľstva. Nečakané udalosti, humor a zábava Ťa neminie! 

Zdravotník v tábore

Hľadáme zdravotníkov s potrebnou kvalifikáciou – zdravotný asistent, záchranár, alebo študent min. 3 ročníka medicíny. V tábore budete ošetrovať drobné poranenia, podávať lieky a komunikovať s  deťmi a rodičmi.

Technický vedúci - indiánsky tábor

Ak máš vodičský preukaz a si technicky zdatný/á hľadáme práve teba, Kamoša ktorý sa stará o dovoz stravy (nutný vodičský preukaz), pomáha s drobnými opravami v tábore a so zabezpečením normálneho chodu táboriska. Vo voľnom čase sa zúčastňuje táborových hier a táborového života.

Jazdecký inštruktor

Hľadáme koniarov a koniarky. Ak je táto činnosť vásmu srdcu blízka a chcete stráviť leto na „prérii“ so super partiou dajte nám o sebe vedieť. Je nutné vedieť jazdiť na koni a byť schopný túto činnosť naučiť daľších ľudí. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Výhody & Benefity

Leto podľa seba

Pracujte na turnusoch, ktoré vám vyhovujú a spojte prácu a zábavu počas leta. Všetky termíny sú vecou dohody.

Skvelá partia

V tábore takmer určite stretneš zaujímavých rovesníkov!!! Sú to vzťahy, ktoré takmer vždy pokračujú aj po tábore či už naživo, alebo online!

Nezabudnuteľné chvíle

Super program a jedinečná partia! Prežijeme spolu chvíle, na ktoré budeme dlho spomínať  a vďaka nim sa tešiť opäť o rok do tábora!

Táborové tričko a spomienkové predmety

Ako správny „camper“ musíš aj ty reprezentovať naše farby! 😀  A preto sa môžeš tešiť na táborové tričko a iné vychytávky!

Starosti pusti z hlavy

Nechaj prácu a školu za dverami a vyraz k nám, kde tvojim hlavným programom bude, či sa pôjdeš s deťmi okúpať, alebo sa hrať! 😀

Zárobok bez nákladov

V tábore je ubytovanie a strava súčasťou odmeny a preto si zárobok odnesieš domov celý!

Výlety a atrakcie

Vedúci v našich táboroch maju výlety hradené, takže za vstup na kupko a podobne určite neplatíš!

Doprava do tábora

Pridaj sa k našej organizovanej doprave a my ťa dovezieme tam aj naspäť úplne free, gratis, zadarmo!

mt|border_bottom|

Komunikácia a vedenie

Pri práci s deťmi získaš obrovské skúsenosti a prax vo vedení a v komunikácií. Sú to zručnosti potrebné pre každú profesiu!

Nové zručnosti a skúsenosti

Počas tábora si vyskúšaš kopec nových úloh a aktivít, a naučíš sa veľa nového. Pobyt v tábore je po všetkých stránkach prínosom!